4.turnaj v Hodoníně

15. listopadu 2012 v 13:35 | Mir. Dratva |  Rozpis mistrovských utkání:


24.listopadu 2012 odehraje 4.turnaj v házené mini jihomoravské ligy. Turnaje se zúčastní domácí hodonínské vosy, Shk Velká nad Veličkou, Legata Hustopeče a Tatran Bohunice. Tělocvična základní školy má 4 velké šatny se sprchami, Možnost příjezdu až k tělocvičně ze školního dora, malou tělocvičnu pro rozcvičení,elektronickou časomíru Bufet pro občerstvení. parkety a v blízkosti školy MHD.
V sobotu 24.11.2012 se ve velké tělocvičně ZŠVančurova v Hodoníně odehrál v pořadí 4.turnaj jihomoravské ligy minižáctva v házené. Turnaje se zůčastnila všechna družstva která byla pozvána dle rozlosování a to domácí ZŠ Vančurova, SHK Velká nad Valičkoua dvě družstva chlapců Legata Hustopeče a Tatran Bohunice.
V prvním utkání se utkala ZŠ Vančurova a SHK Velká nad Veličkou , po velkém boji se štěstěna přiklonila k domácím vosám. Ve druhém utkání se utkala dvě chlapecké družstva Legata Hustopeče a Tatran Bohunice. Po velkém boji vyhráli těsně chlapci z Hustopečí.
Ve třetím utkáníutkání si družstvo Hodonína poradilo s Tatranem Bohunice a připsalo si druhé vítězství. V dalším utkání vyhrála děvčata z Velké nad dlružstvem Legata Hustopeče. V předposledním utkání se domácí utlaka s družstvem Legata Hustopeče. Až do poloviny utkání bylo na ukazovateli skore stále vyrovnané. Teprve ve druhém poločase se podařilo děvčatům se ZŠ Vančurova přidat pár branek a dotáhnout utkání do vítězného konce.
V posledním utkání vyhrála děvčata z Velké nad Tatranem Bohunice a tím si zajistila druhé místo v turnaji. Na třetím místě se umístili chlapci z Legaty Hustopeče. Poslední místo zůstalo na družstvo chlapců Tatranu Bohunice.
Turnaj proběhl v pohodě , bez zranění a tak si všichni v pokoji a klidu mohli užívat sobotní dopoledne. Velmi příjemným překvapením byla účast rodičů, rodinných příslušníků, kamarádů a jiných diváků. Když jsme počítali účast, tak se tento turnaj přišlo podívat skoro 100 diváků.
V dnešním utkání jsme poprve v domácím prostředí nechali hrát děvčata a chlapce ročníků 2005, což bylo přínosem a přineslo všem přítomným radost z jejich ratolestí a euforii z prvních střelených branek.
Příští turnaj se odehraje v areálu školy až 24.února 2013. Do té doby budeme objíždět turnaje v jiných městech jižní Moravy.
K přítímu turnaji zajíždíme 15.12.2012 do Měnína, kde se utkáme s Velkou nad Veličkou, DDM Strážnie a domácím Měnínem.


Výsledky :
ZŠ Vančurova - SHK Velká nad Veličkou 12 : 6
Legata Hustopeče - Tatrana Bohunice 12 : 11
ZŠ Vančurova - Legata Hustopeče 24 : 19
SHK Velká nad . Vel. - Tatran Hustopeče 9 : 8
ZŠ Vančurova - Tatran Bohunice 20 : 10
Legata Hustopeče - SHK Velká nad Veličkou 17 : 19
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarcoC MarcoC | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:50 | Reagovat

Máte spoustu zajímavých článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama