3.turnaj mini ve Velké nad Vel.

15. listopadu 2012 v 13:17 | Mir. Dratva |  Rozpis mistrovských utkání:
Tělocvična 1- 021

V krásné horňácké sportovní hale ve Velké nad Veličkou se v sobotu 3.listopadu odehrál 3.turnaj v miniházené smíšených družstev v kategorii mini a přípravky. K turnaji se nedostavilo družstvo mini a přípravka KP Brno, ale i tak jsme si tohoto turnaje užili. Venku byl krásný den a v hale pohodová admosféra.
Za účasti domácího družstva SHK Kordárna Velká nad Veličkou, ZŠ Vančurova Hodonín a HK Telnice probíhaly urputné boje mezi začínajícími družstvy a i staršími s týmů Mini.
V prvním utkání se střetla družstva ZŠVančurova a domácí Kordarna Velká. V prvním poločase nás jasně přehrávala domácí děvčata a tak v poločase bylo družstvo Vančurky zralé na ručník po výsledku 11 : 2. Ve druhém poločase se ale obraz hry výrazně změnil Hodonínské Vosy výrazně přidaly. Dostaly jenom 4 branky a tak konečný výsledek byl 16 : 9. Ve druhém utkání se střetly přípravky Velké a Hodonínské vosy. V mmořádně dramatickém utkání kdy poločas byl 1 : 1vedly Hodonínské Vosy ještě dvě minuty před koncem 3 : 2 ,ale nakones se k ním štěstí obrátilo zády a prohrály 4 : 3. V dalším utkání starší Vančuračky přehrály družstvo chlapců z Telnice celkem v pohodě 20 : 9. V posledním utkání přípravky hodonínských Vos se utkala družstva Vančurova Hodonín a Telnice. Utkání bylo pro naše děvčata velmi náročné . S družstvem chlapců drželi krok jenom v první půli a potom začali kupit chyby a utkání skončilo14 : 2 pro HK Telnici.

Konečné výsledky : v kategorii Mini 1./ SHK Kordárna Velká nad Veličkou