Listopad 2012

4.turnaj v Hodoníně

15. listopadu 2012 v 13:35 | Mir. Dratva |  Rozpis mistrovských utkání:


24.listopadu 2012 odehraje 4.turnaj v házené mini jihomoravské ligy. Turnaje se zúčastní domácí hodonínské vosy, Shk Velká nad Veličkou, Legata Hustopeče a Tatran Bohunice. Tělocvična základní školy má 4 velké šatny se sprchami, Možnost příjezdu až k tělocvičně ze školního dora, malou tělocvičnu pro rozcvičení,elektronickou časomíru Bufet pro občerstvení. parkety a v blízkosti školy MHD.
V sobotu 24.11.2012 se ve velké tělocvičně ZŠVančurova v Hodoníně odehrál v pořadí 4.turnaj jihomoravské ligy minižáctva v házené. Turnaje se zůčastnila všechna družstva která byla pozvána dle rozlosování a to domácí ZŠ Vančurova, SHK Velká nad Valičkoua dvě družstva chlapců Legata Hustopeče a Tatran Bohunice.
V prvním utkání se utkala ZŠ Vančurova a SHK Velká nad Veličkou , po velkém boji se štěstěna přiklonila k domácím vosám. Ve druhém utkání se utkala dvě chlapecké družstva Legata Hustopeče a Tatran Bohunice. Po velkém boji vyhráli těsně chlapci z Hustopečí.
Ve třetím utkáníutkání si družstvo Hodonína poradilo s Tatranem Bohunice a připsalo si druhé vítězství. V dalším utkání vyhrála děvčata z Velké nad dlružstvem Legata Hustopeče. V předposledním utkání se domácí utlaka s družstvem Legata Hustopeče. Až do poloviny utkání bylo na ukazovateli skore stále vyrovnané. Teprve ve druhém poločase se podařilo děvčatům se ZŠ Vančurova přidat pár branek a dotáhnout utkání do vítězného konce.
V posledním utkání vyhrála děvčata z Velké nad Tatranem Bohunice a tím si zajistila druhé místo v turnaji. Na třetím místě se umístili chlapci z Legaty Hustopeče. Poslední místo zůstalo na družstvo chlapců Tatranu Bohunice.
Turnaj proběhl v pohodě , bez zranění a tak si všichni v pokoji a klidu mohli užívat sobotní dopoledne. Velmi příjemným překvapením byla účast rodičů, rodinných příslušníků, kamarádů a jiných diváků. Když jsme počítali účast, tak se tento turnaj přišlo podívat skoro 100 diváků.
V dnešním utkání jsme poprve v domácím prostředí nechali hrát děvčata a chlapce ročníků 2005, což bylo přínosem a přineslo všem přítomným radost z jejich ratolestí a euforii z prvních střelených branek.
Příští turnaj se odehraje v areálu školy až 24.února 2013. Do té doby budeme objíždět turnaje v jiných městech jižní Moravy.
K přítímu turnaji zajíždíme 15.12.2012 do Měnína, kde se utkáme s Velkou nad Veličkou, DDM Strážnie a domácím Měnínem.


Výsledky :
ZŠ Vančurova - SHK Velká nad Veličkou 12 : 6
Legata Hustopeče - Tatrana Bohunice 12 : 11
ZŠ Vančurova - Legata Hustopeče 24 : 19
SHK Velká nad . Vel. - Tatran Hustopeče 9 : 8
ZŠ Vančurova - Tatran Bohunice 20 : 10
Legata Hustopeče - SHK Velká nad Veličkou 17 : 19

3.turnaj mini ve Velké nad Vel.

15. listopadu 2012 v 13:17 | Mir. Dratva |  Rozpis mistrovských utkání:
Tělocvična 1- 021

V krásné horňácké sportovní hale ve Velké nad Veličkou se v sobotu 3.listopadu odehrál 3.turnaj v miniházené smíšených družstev v kategorii mini a přípravky. K turnaji se nedostavilo družstvo mini a přípravka KP Brno, ale i tak jsme si tohoto turnaje užili. Venku byl krásný den a v hale pohodová admosféra.
Za účasti domácího družstva SHK Kordárna Velká nad Veličkou, ZŠ Vančurova Hodonín a HK Telnice probíhaly urputné boje mezi začínajícími družstvy a i staršími s týmů Mini.
V prvním utkání se střetla družstva ZŠVančurova a domácí Kordarna Velká. V prvním poločase nás jasně přehrávala domácí děvčata a tak v poločase bylo družstvo Vančurky zralé na ručník po výsledku 11 : 2. Ve druhém poločase se ale obraz hry výrazně změnil Hodonínské Vosy výrazně přidaly. Dostaly jenom 4 branky a tak konečný výsledek byl 16 : 9. Ve druhém utkání se střetly přípravky Velké a Hodonínské vosy. V mmořádně dramatickém utkání kdy poločas byl 1 : 1vedly Hodonínské Vosy ještě dvě minuty před koncem 3 : 2 ,ale nakones se k ním štěstí obrátilo zády a prohrály 4 : 3. V dalším utkání starší Vančuračky přehrály družstvo chlapců z Telnice celkem v pohodě 20 : 9. V posledním utkání přípravky hodonínských Vos se utkala družstva Vančurova Hodonín a Telnice. Utkání bylo pro naše děvčata velmi náročné . S družstvem chlapců drželi krok jenom v první půli a potom začali kupit chyby a utkání skončilo14 : 2 pro HK Telnici.

Konečné výsledky : v kategorii Mini 1./ SHK Kordárna Velká nad Veličkou
2. ZŠ Vančurova Hodonín
3/ HK Telnice

Koneční výsledky v kategorii přípravka : 1/ HK Telnice
2./ SHK Velká
3./ ZŠ Vančurova Hodonín


Velká nad Veličkou