informace o školní lize

14. října 2012 v 19:24 | M.Dratva |  Školní liga:

Školní liga v miniházené na ZŠ Vančurova v Hodoníně II. ročník 2012 - 2013







V letošním roce otevíráme druhý ročník soutěže v miniházené pro skupiny druhé až čtvrté třídy a starší páté až šesté třídy. Je to návaznost na minulý ročník, který se vcelku podařilo zorganizovat za pomoci učitelů prvního a druhého stupně.
V letošním školním roce jsme provedli pár změn a to v rozdělení věkových skupin a systému turnaje na měsíce leden až květen 2013.Třídy budou hrát mezi sebou turnajovým systémem. Letos by jsme chtěli, pokud to bude možné ,do tohoto turnaje zařadit ZŠ Petrov a pro další období ostatní základní školy z Hodonína a DDM Strážnice, která rovněž o tento turnaj projevila zájem.
V prvním stupni bude hrát 7 tříd a to všechny tři druhé třídy, dvě třetí třídy a dvě čtvrté třídy. K nim by se připojila ZŠ Petrov.
V druhém stupni turnaje to budou dvě páté třídy a dvě šesté třídy v případě možnosti i další zájemci ze škol v Hodoníně.
Z těch to tříd provedeme výběr dětí a ten bude reprezentovat školu na akcích v házené v rámci kraje a celostátních turnajů organizovaných pro školy a ČSH v rámci republiky.
To je taková orientační informace o tom co v rámci tohoto připravujeme v letošním škoním roce . Mimo to se škola přihlásila do soutěže v rámci jihomoravského kraje kde během školního roku 2012 - 2013 odehrajeme 13 turnajů v miniházené při kterých se odehraje 39 utkání.
Na škole je družstvo miniházené, které se učí základy házené v pondělí , středu a pátek vždy od 15.30 hod do 17.00 hod ve velké tělocvičně ZŠ Vančurova.
Veškeré informace o tom získáte na adrese : www.hodoninskevosy.blog.cz/


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama